Badanie holterowskie

Badanie holterowskie Monitor holterowski EKG, urządzenie nazwane tak na cześć biofizyka Normana Holtera, zrewolucjonizowało badania nad ludzkim sercem. To wygodne urządzenie rejestrujące pracę serca przez całą dobę pozwala na szczegółową analizę komputerową i wczesne podjęcie leczenia w przypadku niepokojących oznak.
Wyróżniającymi cechami monitora holterowskiego (inna nazwa to po prostu holter) jest mały rozmiar, możliwość przytwierdzenia do klatki piersiowej i schowania pod odzieżą wierzchnią w sposób komfortowy dla użytkownika. Z oczywistych powodów nie wolno jednak narazić go na kontakt z wodą poprzez wejście pod prysznic lub opady deszczu. Niedopuszczalne jest również używanie koców elektrycznych i poduszek grzejących.

Szczegóły strony www.cordium.pl:

Umieść na stronie www.cordium.pl:

Badanie holterowskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 78

Mogą Cię także zainteresować:

 • Pomoc psychologa »

  W naszym ośrodku psychoterapii do Państwa dyspozycji istnieje należyty oraz wykwalifikowany psychiatra, psycholodzy. Ośrodek psychologiczny z miejscowości Wrocław w ramach poparcia psychoterapeutycznego oferuje Państwu: konsultacje psychiatryczne, poradnictwo pedagogiczne oraz psychoterapię osobistą. Gabinet Psychoterapii Perspektywy ma własną stronę WWW, na jakiej pojawia się pełna lista usług psychoterapeutycznych, cennik, sposób kontaktu i inne istotne treści należyte jednostce zaciekawionej kuracją lub poradą psychologiczną.

  Data dodania: 14 02 2013 · więcej »
 • Http://www.instytut-estea.pl/Zabiegi.30/Endermologia, -cellulit-Wroc%C5%82aw.1.aspx »

  Nasz instytut świadczy efektywne zabiegi z dziedziny medycyny naturalnej. Ostatnimi czasy Endermologia cieszy się dużym zainteresowaniem od strony klienta, polega ona na efektywnej walce z cellulitem i długotrwałym modelowaniu sylwetki. Nasz instytut korzysta najnowszego sprzętu, w przypadku tego zabiegi, używamy aparatu LPG Cellu M6. Doskonałe efekty tego zabiegu będą zauważalne po krótkim czasie, gdyż technika LPG oddziałuje na adypocyty (komórki tłuszczowe), lipomasaż zatrzymuje proces magazynowania tłuszczu, wygładza nierówności i przyśpiesza przemianę płynów ustrojowych.

  Data dodania: 05 08 2014 · więcej »
 • Http://www.instytut-estea.pl/Zabiegi.30/Botox-Wroc%C5%82aw.1.aspx »

  Instytut estea świadczy dla Państwa profesjonalne zabiegi z dziedziny medycyny naturalnej, które wykonywane się za pomocą najnowszego sprzętu. Oferujemy Państwu bardzo skuteczny, odwracalny i bezpieczny zabieg botoxu, którego zadanie jest usunięcie zmarszczek mimicznych z miejsc na których ich powstawanie zależy od wzmożonej aktywności mięśni. Miejsca na których można zastosować zabieg Botoxu to : poziom czoła, powieki dolnej, wokół oczu, grzbiet nosa, dookoła ust, broda. Cały zabieg jest krótki i polega na podaniu w miejsce określone przez lekarza toksyny botulinowej.

  Data dodania: 14 08 2014 · więcej »