Handel Podkategoria: Handel

 • Kwiaciarnie internetowe Wrocław »

  Kwiaciarnia MiRosa to rodzinna firma z prawie pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Nasza sieć kwiaciarni i sprzedawane przez nas kwiaty we Wrocławiu od kilku pokoleń cieszą się zaufaniem nabywców. W celu nieustannego podnoszenia jakości oferowanych usług uczestniczymy w branżowych przedsięwzięciach i współpracujemy z kwiaciarniami z całej Polski. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bukiety ślubne, firmowe i kompozycje kwiatowe na każdą okoliczność. Sprzedajemy także rośliny doniczkowe, a ponadto doskonałe na prezent dodatki do kwiatów. Dostawa kwiatów na terenie Wrocławia jest bezpłatna, natomiast dla stałych klientów oferujemy interesujące zniżki.

  Data dodania: 02 05 2012 · więcej »
 • Zbiorniki na gaz »

  Przedsiębiorstwo Gazela zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości gazów i paliw. Oferujemy takie produkty jak propan butan, acetylen, azot i inne gazy techniczne. Prowadzimy stacje autogazu lpg, rozlewnię gazu oraz sprzedajemy zbiorniki przydomowe na gaz o różnej pojemności. Naszą ofertę wzbogaciliśmy ponadto o akcesoria do gazów technicznych, osprzęt gazowy, urządzenia do spawania oraz cięcia. Posiadamy w sprzedaży towary m.in. takich producentów jak GCE, Lincoln. Jednocześnie prowadzimy usługi składu podatkowego, w szczególności przy odprawach celnych i zakupie towarów wymagających zezwolenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

  Data dodania: 27 05 2012 · więcej »
 • Tusze »

  Prawie każdy z nas korzystał, lub przynajmniej widział, jak pracuje drukarka. Bo przecież bardzo często sami przesyłamy do drukarki zadania i czekamy aż nam wydrukuje nasze pisma, tabelki czy wykresy. Ale mało ludzi zastanawia się, jak taka drukarka w ogóle działa. A jest to proces dosyć skomplikowany. Po przekazaniu informacji z komputera do drukarki, za pomocą dysz rozprowadzany jest na kartce tusz, który pada dokładnie na te miejsca które wskazał nu komputer i dzięki temu kartka zapełnia się tekstem, lub rysunkiem.

  Data dodania: 28 05 2012 · więcej »
 • Skrzyniopalety »

  Handel i zakup palet to zajęcie stosunkowo dozorowane, drobiazgowo określone, wymagające właściwych narzędzi i zezwoleń o postaci koncesji jeżeli miewamy do czynienia z paletami o obszarze euro, co wypływa faktu, iż platformy takie konstruowane są zgodnie z narzuconych zasad Unii Europejskiej. W powszechnie użytkowanych metodach reklamy powszechnie przystępne bywają palety jak też palety plastikowe. Produkowanie, jak również sprzedaż platformami transportowymi oraz ich naprawa to działalność zagwarantowana specjalistycznym jednostkom, wywierającym spory presję na precyzję, co implikuje satysfakcję użytkownika. W większości jednostki tego rodzaju trzymają równocześnie własne składy, flotę transportową, przy użyciu jakiej mogą przemieścić kupione, np. palety drewniane, bądź europalety dostarczane po prostu do odbiorcy.

  Data dodania: 25 07 2012 · więcej »
 • Skup palet »

  Platformy jednorazowe – z reguły są z drewna i są dzięki temu towarem całkowicie ekologicznym. Palety drewniane ze względu na swoją wielofunkcyjność, standardy i zyskowność, są najczęściej używanymi opakowaniami z drewna. Palety te są taką metodą stworzone, żeby dało się je bez trudności transportować za pomocą pojazdów transportowych, również ich rozmiary domyślnie pasują do transportu oraz składów. Nader istotnym składnikiem skuteczności w tym zakresie działalności jest opcja wytwórczości wg. własnego zlecenia klienta jak również sugerowanie wszechstronnej gospodarki paletami drewnianymi obsługującej handel, kupno, wymianę, naprawę oraz wypożyczanie platform. Szczególne udogodnienia kierowane są niekiedy dla firm, które wykorzystują opakowania okresowo, na krótki czas, istnieje to pod nazwą wynajęcia palet drewnianych, również palet euro, w nieograniczanych ilościach równocześnie na wskazany odcinek czasu.

  Data dodania: 06 08 2012 · więcej »
 • Szlifierka kątowa »

  Internetowy sklep z narzędziami. Szeroka oferta różnorodnych narzędzi ręcznych, spalinowych, pneumatycznych, elektronarzędzi i innych w przystępnych cenach. Dostępne również przyrządy pomiarowe, ogrodowe oraz osprzęt. W asortymencie na przykład takie urządzenia jak wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa, lecz również bardziej specjalistyczny sprzęt jak agregat prądotwórczy, gwoździarka, wiertnica diamentowa . Sprzedajemy niedrogie, markowe narzędzia. W ofercie znajdą Państwo narzędzia Bessey, Makita oraz licznych innych wiodących producentów. Niemal 100% prezentowanych przez nas przedmiotów dostępne jest w naszym magazynie, dzięki czemu zamówienie może być u Państwa już w ciągu 24 godzin.

  Data dodania: 07 08 2012 · więcej »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Handel

Handel - nowa strona:

Adres: