Miasta, Regiony Kategoria: Miasta, Regiony

Dodaliśmy:

 • Aranżacja wnętrz Wrocław »

  Firma zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Naszą specjalnością są meble na wymiar oraz nowoczesne kuchnie, a przykładowe projekty prezentujemy na stronie internetowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować elastyczne podejście do klienta oraz konkurencyjne ceny. Współpraca z nami to zawsze gwarancja Państwa zadowolenia z zaprojektowanego wnętrza. Warto pamiętać, że do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu że każdy klient ma inne oczekiwania. Możemy pochwalić się dużą listą zadowolonych klientów oraz bardzo dobrymi referencjami. Zaufaj profesjonalistom i odmień z nami wnętrze swojego domu.

  Data dodania: 13 10 2017 · więcej »
 • Suwnice i wózki widłowe Lift Technika »

  Wózki widłowe naszej firmy to profesjonalna oferta na wózki widłowe, części zamienne i ogumienie. Firma obsługuje i przygotowuje do UDT spalinowe i elektryczne wózki widłowe wszelkich typów. Wózki widłowe i części zakupione w Lift Technice to gwarancja jakości i ceny.

  Data dodania: 01 10 2017 · więcej »
 • Wiercenie studni »

  Budowa studni może wiązać się z niemałym kosztem. Jest on uzależniony przede wszystkim od warunków geologicznych (gruntowo-wodnych) na działce. Jeżeli w okolicy nie ma problemów z wodą – warstwa wodonośna zalega płytko i ma dużą wydajność, a przy tym można z niej czerpać wodę dobrej jakości – budowa własnego ujęcia nie będzie droga. Ale w przypadku gdy warstwa wodonośna jest położona kilkanaście, kilkadziesiąt metrów pod ziemią, koszt budowy ujęcia może wzrosnąć wielokrotnie.

  Data dodania: 08 09 2017 · więcej »
 • Seriws ekspresów do kawy warszawa »

  Darccoffe.pl to najlepsza firma renowacyjna ekspresy do kawy! Żaden przypadek nie jest nam straszny, każdy traktujemy jako wyzwanie i staramy sie doprowadzić do stanu idealnego. W ramach renowacji zapewniamy : monaż oraz demontaż urządzenia,
  Transport w cenie wykonywanej usługi, ekspres zastępczy na czas naprawy oraz wiele innych udogodnień, które możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 03 2014 · więcej »
 • Tanie części w sklepie S-Auto »

  Jeśli szukają Państwo branży, jaka zajmuje się sprzedażą części również akcesoriów do aut to naturalnie trafili Państwo wybornie. Od długiego czasu oferujemy renomowane i idealne usługi, z których skorzystało do dziś multum ludzi. Dzisiaj nasza firma jest uznawana za jedną z lepszych. Na pewno wyszukają tu Państwo kapitalne części do każdej znanej marki samochodu. Mogą się Państwo z nami bardzo łatwo skontaktować – przez telefon względnie przez e - mail. Serdecznie zapraszamy do złożenia zapotrzebowania, a niewątpliwie będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 08 08 2013 · więcej »
 • Rockwell Automation »

  Automatyka industrialna to dział automatyki zajmująca się automatyzacją systemów wytwarzania i przebiegów technologicznych. W praktyce zapewniamy naszym odbiorcom, w szczególności z branż przemysłowych i produkcyjnych części automatyki industrialnej oraz trudnimy się sprzedażą, naprawą oraz wymianą tego typu urządzeń. Robotyzację wytwórczości i toków przemysłowych przeprowadzają układy urządzeń składających się na system automatyki przemysłowej których dystrybucję oferujemy. Trwamy w kontakcie z wieloma partnerami zapewniającymi nam dywersyfikację asortymentu dla zadowolenia potrzeb naszych nabywców. Oferujemy m.in. produkty marek Elau oraz IMO

  Data dodania: 14 02 2013 · więcej »
 • Pomoc psychologa »

  W naszym ośrodku psychoterapii do Państwa dyspozycji istnieje należyty oraz wykwalifikowany psychiatra, psycholodzy. Ośrodek psychologiczny z miejscowości Wrocław w ramach poparcia psychoterapeutycznego oferuje Państwu: konsultacje psychiatryczne, poradnictwo pedagogiczne oraz psychoterapię osobistą. Gabinet Psychoterapii Perspektywy ma własną stronę WWW, na jakiej pojawia się pełna lista usług psychoterapeutycznych, cennik, sposób kontaktu i inne istotne treści należyte jednostce zaciekawionej kuracją lub poradą psychologiczną.

  Data dodania: 14 02 2013 · więcej »
 • Adwokaci Wrocław »

  Zorientowana na obsługę klienta indywidualnego oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria adwokacka we Wrocławiu. Zapewniająca dokładną analizę zgromadzonych materiałów w sprawie oraz konkretnej sytuacji klienta w kontekście aktualnych przepisów prawa. Adwokat zapewnia kompleksowe doradztwo merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste oddanie rozpatrywanej sprawie. Praktyczna pomoc prawna w zakresie sporządzania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna. Zapraszamy na stronę http://www.synergius.pl/prawo-gospodarcze.

  Data dodania: 12 02 2013 · więcej »
 • Księgowość przez internet »

  Podatki i rozliczenia to temat od zawsze niewdzięczny. Nawet dla tych którzy w swojej naturze dopuszczają jako takie zainteresowanie formalnościami, potrzebne np. przy prowadzeniu własnej firmy. Natomiast podatki to temat drażniący, na który negatywnie reaguje nawet osoba zorientowana i przedsiębiorcza. Natomiast księgowość przez internet przedsiębiorstwa – to z kolei temat obszerny, zbędnie absorbujący myśli prezesa, który powinien być raczej przywódcą i aktywnym managerem, niż pogrążonym w formularzach niewolnikiem. Podsumowując te uwagi wstępne, niegasnące jest zapotrzebowanie na doradców podatkowych.

  Data dodania: 01 12 2012 · więcej »
 • Specjalna strefa ekonomiczna »

  Zeszłe lata, nie licząc okresu krachu, gospodarczego to jednak rozkwit przedsiębiorczości w naszym kraju. Całkiem słusznie sądzi się, że to wyłącznie Polska stosunkowo nieźle sobie dała radę z krachem, nawet w porównaniu do lepiej rozwiniętych krajów zachodniej Europy. Trudno to zrozumieć z punktu widzenia polskiego obywatela uzyskującego regularne wynagrodzenie zauważalnie niższe niż jego sąsiad zza zachodniej granicy. Natomiast rozwój ogólnoświatowy odbierany jako żywiołowość gospodarki, a nie bezdyskusyjna wartość liczbowa, stanowczo w ostatniej dekadzie robi wrażenie w naszym kraju. Od chwili wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, mocno uproszczone zostały procedury skarbowe, jak i przepisy określające inwestycje zagraniczne w Polsce oraz budowę takich elementów biznesu, jak tereny inwestycyjne w Polsce.

  Data dodania: 25 11 2012 · więcej »
 • Skup palet »

  Platformy jednorazowe – z reguły są z drewna i są dzięki temu towarem całkowicie ekologicznym. Palety drewniane ze względu na swoją wielofunkcyjność, standardy i zyskowność, są najczęściej używanymi opakowaniami z drewna. Palety te są taką metodą stworzone, żeby dało się je bez trudności transportować za pomocą pojazdów transportowych, również ich rozmiary domyślnie pasują do transportu oraz składów. Nader istotnym składnikiem skuteczności w tym zakresie działalności jest opcja wytwórczości wg. własnego zlecenia klienta jak również sugerowanie wszechstronnej gospodarki paletami drewnianymi obsługującej handel, kupno, wymianę, naprawę oraz wypożyczanie platform. Szczególne udogodnienia kierowane są niekiedy dla firm, które wykorzystują opakowania okresowo, na krótki czas, istnieje to pod nazwą wynajęcia palet drewnianych, również palet euro, w nieograniczanych ilościach równocześnie na wskazany odcinek czasu.

  Data dodania: 06 08 2012 · więcej »
 • Schronisko Wrocław »

  Zaprezentowany na stronie hostel Absynt to nowoczesne schronisko we Wrocławiu oferujące niedrogo nocleg w świetnej lokalizacji. Zaledwie trzy minuty spacerem do rynku, dobre połączenia komunikacyjne, a ponadto znajdujące się w pobliżu liczne charakterystyczne dla Wrocławia budynki i atrakcje sprawiają, że nasz personel ma sporo pracy w przyjmowaniu kolejnych rezerwacji telefonicznych albo dokonywanych przez internet. Tanie noclegi to następny plus Absyntu. Wiemy jak kluczowa jest cena za nocleg dla studentów, podróżnych oraz turystów, stąd też staramy się i na tym polu konkurować z innymi hostelami. Zapewniamy listę standardowych w biznesie udogodnień jak bezprzewodowy internet oraz możliwość negocjacji ceny.

  Data dodania: 06 08 2012 · więcej »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta, Regiony