Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Http://www.l-star.pl/ »

  Szkoła prawa jazdy L-star! Serdecznie zapraszamy. Na rynku działamy od 2008 roku. Od tego czasu do chwili obecnej wyszkoliliśmy ponad 2000 osób.Rekomendacje, wysoka zdawalność, opinie byłych kursantów - to właśnie na tych elementach powinieneś polegać wybierając szkołę prawa jazdy. To właśnie one składają się na to, o co staramy się najbardziej - reputację. Jest to dla nas ogromny sukces i pewność, że nasze metody naucznia są właściwe i efektywne. Z kolei dla osób, które chcą się zapisać na prawo jazdy w L-Starze to gwarancja dobrego wyboru.

  Data dodania: 18 04 2014 · więcej »
 • Kurs na prawo jazdy radom : L-star.pl »

  Poszukujesz najlepszej szkoły jazdy i nie wisz którą wybrać ? To świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy L-star przygotuje cie do egzaminu jak żadna inna szkoła. Od drugiej połowy 2009 roku dzięki mediom jest przedstawiona zdawalność w postaci rankingów. We wszystkich zajmujemy czołowe miejsca.Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą reklamą nie są spoty w radiu, plakaty czy tony ulotek – naszą reklamą są ludzie: usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych i ponadprzeciętną umiejętnością kierowania. Jeśli chcesz zdać prawo jazdy koniecznie odwiedz naszą strone i zapisz się już dziś!

  Data dodania: 22 04 2014 · więcej »
 • Szkoła jazdy radom : anlex.radom.pl »

  Nasza firma oferuje opiekę instruktorów oraz prowadzenie wykładów według najnowszego programu szkoleniowego, który znacznie umila przyswajanie wiedzy przez kursantów. Lokalizacja naszej firmy znajduje się w bardzo łatwo dostępnym miejscu, gdyż mieści się w Centrum miasta, 50 metrów od dworca PKS i PKP. Do efektywnej nauki wymagana jest nie tylko wiedza i długoletnie doświadczenie instruktorów, ale także stosowanie metod, które zapewnią spokojne i bezstresowe nabywanie nowych umiejętności, wszyskie te cechy posiadają nasi pracownicy. Zapraszamy na zajęcia, które umożliwią pewne i zgodne z przepisami ruchu drogowego poruszanie się pojazdami. Nasza firma wykonuje na miejscu badania lekarskie niezbędne aby móc rozpocząć kurs.

  Data dodania: 29 04 2014 · więcej »
 • Www.dobreosk.pl »

  Najlepszy kurs jazdy dla kierowców na platformie dobreosk.pl. Materiał szkoleniowy został precyzyjnie opracowany i w zakresie każdej kategorii prawa jazdy został podzielony na lekcje, które skutecznie przeprowadzą Państwa przez proces szkolenia, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

  Data dodania: 01 07 2014 · więcej »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: