Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • E-mailing »

  Skoro da się wysłać komuś wiadomość za pomocą maila czy smsa to dlaczego nie reklamę? Tą oczywistą metodę dla rozwoju firmy w internecie dostrzeżono już wcześniej i pomysł ten zaowocował takimi ideami jak massmailing, voice mailing czy inna kampania reklamowa. Skuteczny mailing opiera się jednak na szczegółowej selekcji prawdopodobnych adresatów reklam – bez tego zmienia się w zwykłe dręczenie. Popularność takiej reklamy doprowadziła do rozwoju też innego rynku – zabezpieczeń przed niepożądanymi reklamami. Biznes się kręci, a każdy z nas może na tym zyskać. Łatwiejszy dostęp do rabatów i informacji o produktach czy pole do popisu dla informatyków programujących te nowoczesne aplikacje. Dla jednych koszmar, dla innych nieodłączna część codziennego życia- reklama internetowa ma jeszcze wiele do pokazania.

  Data dodania: 27 05 2012 · więcej »
 • Badanie holterowskie »

  Monitor holterowski EKG, urządzenie nazwane tak na cześć biofizyka Normana Holtera, zrewolucjonizowało badania nad ludzkim sercem. To wygodne urządzenie rejestrujące pracę serca przez całą dobę pozwala na szczegółową analizę komputerową i wczesne podjęcie leczenia w przypadku niepokojących oznak.
  Wyróżniającymi cechami monitora holterowskiego (inna nazwa to po prostu holter) jest mały rozmiar, możliwość przytwierdzenia do klatki piersiowej i schowania pod odzieżą wierzchnią w sposób komfortowy dla użytkownika. Z oczywistych powodów nie wolno jednak narazić go na kontakt z wodą poprzez wejście pod prysznic lub opady deszczu. Niedopuszczalne jest również używanie koców elektrycznych i poduszek grzejących.

  Data dodania: 27 05 2012 · więcej »
 • Tusze »

  Prawie każdy z nas korzystał, lub przynajmniej widział, jak pracuje drukarka. Bo przecież bardzo często sami przesyłamy do drukarki zadania i czekamy aż nam wydrukuje nasze pisma, tabelki czy wykresy. Ale mało ludzi zastanawia się, jak taka drukarka w ogóle działa. A jest to proces dosyć skomplikowany. Po przekazaniu informacji z komputera do drukarki, za pomocą dysz rozprowadzany jest na kartce tusz, który pada dokładnie na te miejsca które wskazał nu komputer i dzięki temu kartka zapełnia się tekstem, lub rysunkiem.

  Data dodania: 28 05 2012 · więcej »
 • Auta Nissan »

  Początki firmy sięgają roku 1911, kiedy to w Tokio Masujiro Hashimoto, założył firmę automobilową Kwaishinsha. Zdobywszy doświadczenie w USA konstruuje w Japonii pierwszy swój samochód osobowy o nazwie DAT. Ta nazwa to anagram pierwszych liter nazwisk ludzi wspierających ten projekt – Kenjiro Dena, Rokuro Aoyamy i Meitaro Takeuchiego. Słowo DATTO w języku japońskim znaczy „uciekający zając” i właśnie na maskach pierwszych modeli DAT-a i kilku późniejszych Datsunów widniała figurka biegnącego zająca. W roku 1919 w Osace powstała firma Jitsuyo Jidosha, która 7 lat później połączyła się z Kwaishinsha. W latach 30. pojawił się prototyp o nazwie Datson, którego nazwę później zmieniono na Datsun.

  Data dodania: 28 05 2012 · więcej »
 • Zabawki dla dzieci »

  Wzrost liczby narodzin obserwowany w ostatnich latach oraz generalna poprawa finansowa rodzina sprawiły, że wartość zabawek sprzedanych w Polsce wzrosła w I półroczu ubiegłego roku aż o 24,2 procent w porównaniu do analogicznego okresu w poprzednich latach. Wyróżniono 3 główne powody wzrostu sprzedaży. Po pierwsze: rozwój gospodarki połączony ze spadkiem bezrobocia oraz związany z tym wzrost płac i siły nabywczej. Po drugie: związany z poprawiającą się sytuacją ekonomiczną wzrost liczby urodzeń, czyli tak zwany baby boom. Trzeci powód to coraz większa obecność na rynku zabawek licencyjnych, co z pewnością jest motorem sprzedaży poza sezonem bożonarodzeniowym.

  Data dodania: 28 05 2012 · więcej »
 • Karcher Warszawa »

  Autoryzowany dealer Karcher - spółka ASC-PRO oferuje: myjki wysokociśnieniowe, maszyny sprzątające, odkurzacze przemysłowe, wytwornice pary, zamiatarki i wiele innych cenionych towarów firmy Karcher. Karchery cieszą się powszechnym szacunkiem klientów, co od lat udowadnia liczba korzystających z tych urządzeń firm zajmujących się czyszczeniem, jak i detalicznych odbiorców. Posiadamy wysokie umiejętności, które zdobyliśmy w przeciągu dziesięciu lat pracy. Przygotowany merytorycznie personel naszej firmy, służy Państwu pomocą w całym obszarze naszej działalności. Nasz serwis świadczy ponadto naprawy gwarancyjne. Operujemy m.in. na terenie takich miast jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Łódź.

  Data dodania: 28 05 2012 · więcej »
 • Skrzyniopalety »

  Handel i zakup palet to zajęcie stosunkowo dozorowane, drobiazgowo określone, wymagające właściwych narzędzi i zezwoleń o postaci koncesji jeżeli miewamy do czynienia z paletami o obszarze euro, co wypływa faktu, iż platformy takie konstruowane są zgodnie z narzuconych zasad Unii Europejskiej. W powszechnie użytkowanych metodach reklamy powszechnie przystępne bywają palety jak też palety plastikowe. Produkowanie, jak również sprzedaż platformami transportowymi oraz ich naprawa to działalność zagwarantowana specjalistycznym jednostkom, wywierającym spory presję na precyzję, co implikuje satysfakcję użytkownika. W większości jednostki tego rodzaju trzymają równocześnie własne składy, flotę transportową, przy użyciu jakiej mogą przemieścić kupione, np. palety drewniane, bądź europalety dostarczane po prostu do odbiorcy.

  Data dodania: 25 07 2012 · więcej »
 • Seriws ekspresów do kawy warszawa »

  Darccoffe.pl to najlepsza firma renowacyjna ekspresy do kawy! Żaden przypadek nie jest nam straszny, każdy traktujemy jako wyzwanie i staramy sie doprowadzić do stanu idealnego. W ramach renowacji zapewniamy : monaż oraz demontaż urządzenia,
  Transport w cenie wykonywanej usługi, ekspres zastępczy na czas naprawy oraz wiele innych udogodnień, które możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 03 2014 · więcej »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona:

Adres: